LOGO

LOGOTYPY


Přestože mi zadá klient pouze navržení loga, přemýšlím o jeho výsledné podobě tak, aby ho bylo možné co nejlépe aplikovat na klientovy produkty. Samotné tvorbě návrhu předchází vždy velmi důkladná rešerše. Výsledek je pak navržen s maximálním důrazem na dobrou technologickou proveditelnost při zpracování (např. tisk při malých velikostech nebo potisk netradičních formátů).

Alucha je značka pro látkové hygienické potřeby pro ženy. Její výrobky jsou ušité z pestrých látek a jejich autorka miluje vlčí máky. Symbol loga je navržen tak, aby byl dobře použitelný na vyšívané etikety ve velikostech okolo centimetru.

 Majitel spediční společnosti chtěl v novém logu stylizovanou šachovou figurku bílého jezdce. Má ji a jeho flotila žlutých aut s tímto bílým koněm je nepřehlédnutelná. 

Printomat je webová služba pro výrobu fotodárku. V logu najdete "oko fotoaparátu", které snímá pestrou smesici vašich zážitku a mění je na fotografie. 

 


Logo jsem vytvářel pro šermířskou skupinu, jejíž jsem členem. V našem znaku je černý kozel na žlutém poli, ale šermíři prostě žlutá trička nosit nebudou a vše musí být černé...  

Pro renomovanou zahraniční společnost zabývající se kloubními implantáty jsem vytvářel redesing stávajícího loga, které se velmi špatně aplikovala na nejrůznější propagační materiály klienta. Nakonec vznikl návrh úplně nový, který klienta nadchnul. A já na velmi příjemnou spolupráci rád vzpomínám.


Topenářů je v mém okolí spousta,  jezdí v dodávkách s odlepujícím polepem a jak kolem mě projedou, hned zapomenu co to vlastně bylo za společnost. Pan Glier si mohl dovolit se svojí dobře odvedenou prací postavit značku na svém jméně. Kroutící se „potrubí“ dále rozvíjím v zajímavém vizuálním stylu.

 

Logo bylo vytvořeno pro výrobkyni dětských čepiček, čemuž odpovídá i jeho hravost, o kterou zadavatelka usilovala. Písmeno „O“ je navrženo pro odlišení ve třech variacích (kluk, holka a unisex). Po asi dvou letech jsem objevil tuto značku u nás doma na čepičce mojí dcery a pak jsem teprve plně docenil skvělé zpracování výrobku.

Líbila se vám tato práce? Chcete také takovou? Napiště mi nebo zavolejte.

design@michalmuzikant.cz  |  +420 608 028 070