LOGO

LOGOTYPY


Někdy je zakázkou jen samostatné logo, ale i u nich již přemýšlím nad jejich dalším použitím a co nejpříjemnějším aplikovaním. 

Alucha je značka pro látkové hygienické potřeby pro ženy. Její výrobky jsou ušité z pestrých látek a jejich autorka miluje vlčí máky. Symbol loga je dobře použitelný na vyšívané etikety ve velikostech okolo centimetru.

 Majitel spediční společnosti chtěl v novém logu stylizovanou šachovou figurku bílého jezdce. Má ji a jeho flotila žlutých aut s tímto bílým koněm je nepřehlédnutelná. 

Printomat je webová služba pro výrobu fotodárku. Proces je co nejvíce zautomatizovaný, proto něco jako robot v logu, zároveň je to i jako objektiv fotoaparátů...

 


Logo pro šermířskou skupinu, jejíž jsem členem. V našem znaku je černý kozel na žlutém poli, ale šermíři prostě žlutá trička nosit nebudou a vše musí být černé...  


Orthimo je zahraniční společnost zabývající se kloubními implantáty.


Topenářů je v mém okolí spousta,  jezdí v dodávkách s odlepujícím polepem a jak kolem mě projedou, hned zapomenu co to vlastně bylo za společnost. Pan Glier si mohl dovolit se svojí dobře odvedenou prací postavit značku na svém jméně. Kroutící „potrubí“ lze pak dále rozvíjet v zajímavém vizuálním stylu.

 

Vyrobce šitých čepiček pro děti. Písmeno „O“ je navrženo ve třech variacích (kluk, dívka a unisex), pro odlišení zaměření výrobku.

Líbila se vám tato práce? Chcete také takovou? Napiště mi nebo zavolejte.

design@michalmuzikant.cz  |  +420 608 028 070